Mesajınız yetkililere iletilecektir. Mesajınız üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun.
+ ( )
Teklif Ver

NEVŞEHİR ORGANİZE SANAYİ SİTESİ YANINDA TARLA

Tanım : NEVŞEHİR ORGANİZE SANAYİ SİTESİ YANINDA TARLA
No. : 23180
Kategori Seçimi : Arsa
Arsa Tipi : Tarla
Arsa Şekil :
İl : Nevşehir
İlçe : Merkez
Semt : Boğaz
Adres : Nevşehir ili, Merkez ilçesi, 126 ada, 11 parselde yer alan, 10.819,48 m² yüzölçümlü Niğde Organize Sanayi Sitesi yanında tarla nitelikli taşınmazdır.
Pafta :
Ada : 126
Parsel : 11
m2 : 10819
Krediye Uygunluk : Bilinmiyor
Tapu Durumu : Müstakil Parsel
Min. Artış : 5.000 TL
Başlangıç Bedeli : 500.000 TL
Teminat Bedeli : 25.000 TL
İlgili Şube Adı : Nevşehir
Bilgi Telefonu : 0 216 5521415

Genel Özellikler

Taşınmaz, Nevşehir Aksaray Karayoluna (Aksaray Caddesi) yaklaşık 150 metre mesafede ve şehir merkezinden yaklaşık 10 km. uzaklıkta yer almaktadır. Boğaz Köyü merkezine ise yaklaşık 1,5 km. uzaklıkta ve Organize Sanayi Sitesi yanında yer alan taşınmazın ulaşımı ise toplu tasıma araçları ve özel araçlar ile Nevşehir Aksaray Karayolu üzerinden rahatça sağlanmaktadır. Konu taşınmazın yakın çevresinde, emsal nitelikte bos arsalar ve tarlalar ile birlikte, alt ve orta gelir grubunun ikamet ettiği tek veya 2 katlı müstakil evler, fabrikalar, imalathaneler, hammadde ocakları, mandıralar, çiftlikler ve akaryakıt istasyonları gibi kurumlar, hizmet yapıları, sosyal tesisler ve kamu binaları yer almaktadır. Ulaşım kolaylığı, konumu, manzarası, bölgedeki emsal yapılaşma, bölgenin gelişimi ve çevre özellikleri taşınmazın kıymet takdirine artı yönde etki eden faktörlerden bazılarıdır. Konu parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parselin üzerinde herhangi bir yapı yer almamaktadır.

Sisteme Giriş Yapın

T.C. Kimlik No. veya tüzel kişiler için Vergi No.