Mesajınız yetkililere iletilecektir. Mesajınız üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun veya Bizi Arayın. 08507249899
+ ( )
Teklif Ver

KIRKLARELİ MERKEZ'DE KONUT GELİŞİM ALANINDA TARLA

Tanım : KIRKLARELİ MERKEZ'DE KONUT GELİŞİM ALANINDA TARLA
No. : 304241
Kategori Seçimi : Arsa
Arsa Tipi : Tarla
Arsa Şekil :
İl : Kırklareli
İlçe : Merkez
Semt : Akalar
Adres : Kırklareli Ili, Merkez Ilçesi, Akalar Mahallesi (tapu kaydına göre Tellakzade Mahallesi), 419 ada, 24 parsel numaralı tarladır.
Pafta :
Ada : 419
Parsel : 24
m2 (Brüt) : 78578
Krediye Uygunluk : Bilinmiyor
Tapu Durumu : Müstakil Parsel
Min. Artış : 50.000 TL
Başlangıç Bedeli : 30.000.000 TL
Teminat Bedeli : 1.500.000 TL
İlgili Şube Adı : Kırklareli
Bilgi Telefonu : 08507249899

Genel Özellikler

Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Tellakzade mahallesinde yer alan 419 ada, 24 parselde bulunan 78.578,00 m² yüz ölçümüne sahip tarla niteliğindedir. Kırklareli Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğünden alınan bilgiye göre konu parsel imar sınırları dışında yer almakta olup, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planında Tarımsal Alanda kalmaktadır. Parselin bir kısmı konut gelişim alanında kalmakta olup, yapılan incelemede alt ölçekli plan sonrası kesin imar durumu bilgisi verilebileceği, halihazırdaki haliyle tarım statüsünde olduğu sözlü olarak öğrenilmiştir. Tarımsal alanlarda yapılacak ifraz işlemlerinde 5403 sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen koşullara uyulacaktır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemeye göre az eğimli arazide konumludur. Taşınmaz üzerinde herhangi bir ürün ekili değildir. Parselin elektrik ve su imkanı bulunmakta olup, kısmen bahçe duvarı ile çevrili, kısmen tel çit ile çevrilidir. Parsel üzerinde metruk durumda yapılar olduğu tespit edilmiştir. Kırklareli Belediyesinde yapılan incelemede parsel üzerindeki yapılara ait herhangi bir ruhsat, iskan ve proje bulunmadığı öğrenilmiştir.

Sisteme Giriş Yapın

T.C. Kimlik No. veya tüzel kişiler için Vergi No.

Değerli müşterimiz,

Tam kapanma sürecinde, ilgilendiğiniz taşınmazın teminat bedelini Şubelerimize gitmeye gerek kalmaksızın online ileterek, teklif sürecini başlatabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0 850 724 9899 nolu telefonlarımızdan iletişime geçmenizi rica eder, sağlıklı günler dileriz.